Мікрон Агро - провідний постачальник обладнання для тваринницьких ферм

ТОВ "Мікрон Агро" -  команда професіоналів у сфері тваринництва, яка постачає якісне обладнання та витратні матеріали для ферм і комплексів від провідних європейських та вітчизняних виробників тваринницького обладнання.
Ми ексклюзивно представляємо в Україні такі європейські компанії, як Aktiv Puls (Германія), Deltex (Франція), Akroh (Нідерланди), Calvatis (Германія), Салутем (Білорусь), Шведофф (Білорусь), Kurtsan (Турція).

Асортимент нашої продукції представлено обладнанням для випоювання телят, автонапувалками, стійловим обладнанням, матеріалими для покращення комфорту тварин, а також витратними матеріалами, які використовуються для щоденного обслуговування обладнання і тварин.

Наші спеціалісти знаходяться у постійному контакті із кінцевим споживачем - спеціалістами-тваринниками по покращенню процесів на фермах із застосуванням нашого обладнання і матеріалів. Ми постійно проводимо навчальні заходи із виїздом на ферми. Компанія є постійним учасником найбільшого профільного заходу для тваринників в Україні - Молочний Конгрес, а також спеціалізованих виставок та конференцій.

Ми надаємо гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування, а також багаторічну гарантію на весь модельный ряд нашої продукції. Надійність обладнання, яке ми поставляємо та якість витратних матеріалів підтверджено сертифікатами. Тому ми можемо запропонувати нашим клієнтам найкращі рішення у галузі тваринництва.

Найкраще співвідношення "ціна-якість" -  головний принцип нашої роботи!

Сертификаты дилерства