Інструкція по експлуатації молочного таксі з функцією пастеризації

mikronagro | вт, 05/05/2020 - 13:27 |
стаття
Інструкція по експлуатації молочного таксі з функцією пастеризації

Початковий введення в експлуатацію обладнання рекомендується проводити за допомогою фахівців виробника / постачальника обладнання, які проведуть кваліфіковане навчання персоналу, що проводить безпосередню експлуатацію обладнання, правилами експлуатації і технічного обслуговування.
З метою недопущення виходу з ладу таксі, необхідно перед запуском дати постояти йому в приміщенні c температурою від +5 до + 25С

Перед першим використанням таксі необхідно виконати наступні дії:

 1.     Промити насос, прокачавши через нього близько 30 літрів теплої води;
 2.     Промити внутрішню ванну не менше двох разів
 3.     Промивання здійснюється спеціальними засобами, призначеними для промивання молокопроводів.
 4.     УВАГА! Перед промиванням таксі повинно бути відключено від електричної мережі.
 5.     Зарядити акумулятор (якщо це потрібно).

Для того щоб зарядити акумулятор, необхідно підключити таксі до мережі, повернути автомат вимикання навантаження в положення «> і залишити на 3 години. Під час пастеризації акумулятор заряджається автоматично. При розрядці акумулятора не включайте насос роздачі. Намагайтеся не допускати повної розрядки акумуляторів і хоча б раз на добу залишати таксі підключеним до мережі з увімкненим вступним автоматом на 3-4 години. Для правильної зарядки акумулятора в разі будь-яких змін у налаштуваннях зарядного пристрою, зарядний пристрій має працювати в режимі 5 (режим 24В - підсвічується індикатор автобуса).
УВАГА! Молочне таксі має значну масу, особливо при повному завантаженні. Тому в якості операторів повинні виступати здорові, фізично міцні люди.
Заповнювати таксі необхідно з урахуванням його ухилу. При русі по похилій поверхні, максимально допустимий обсяг залитого продукту становить 170л (для 200 літрового таксі). Якщо таксі буде пересуватися по прямій поверхні, то його місткість складе 70% від номінального обсягу.
З метою недопущення передчасного виходу з ладу клапана подачі води бажано перед клапаном використовувати фільтр грубої очистки води.


ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ починати процес випоювання не зливаючись воду з водяної сорочки.
НЕ ДОПУСКАЙТЕ ВОДИ І АТМОСФЕРНИХ ОСАДУ НА ПАНЕЛЬ ПУЛЬТА УПРАВЛІННЯ. В іншому випадку можливий не гарантійний вихід з ладу елементів електроніки таксі.


Після кожного використання таксі, його також необхідно промити.

Послідовність промивання молочного таксі:

 1.     Залити в ємність невелика кількість води (на кілька сантиметрів).
 2.     Увімкніть дозирующей насос і за допомогою пістолета-дозатора обполосніть внутрішню поверхню ємності;
 3.     Злити воду;
 4.     Налити в ємність воду для промивання вище лопаті мішалки. Додати в ємність миючий засіб, призначений для промивання молокопроводів. При проведенні ручного миття поверхонь використовувати щітки. Миючий розчин видаляється з поверхонь подачею водопровідної води з шланга;
 5.     На раздаточном пістолеті натиснути важіль і зафіксувати його за допомогою стопорній кнопки;
 6.     Ретельно промити від забруднень ємність;
 7.     Злити забруднену воду в дренаж або відро;
 8.     Даний процес повторити два-три рази до повної промивки;
 9.     Після закінчення промивання обов'язково зніміть шланг з кріплення і покладіть його нижче рівня корпусу таксі. Натисніть важіль пістолета і дайте стекти рідині, що залишилася з роздаткового шланга;
 10.     Перевести перемикач в положення «0».

УВАГА! Щоб уникнути нанесення подряпин на внутрішню поверхню ємності, заборонено використовувати при чищенні абразивні засоби!


Дезінфекцію таксі проводити дезінфікуючими розчинами. Температура дезинфікуючого розчину повинна бути 20 ° С. Дезінфікуючий засіб наноситься на поверхні обладнання за допомогою щіток і йоржиків. Дезінфікуючий розчин видаляється з поверхонь за допомогою водопровідної води з шланга до повного видалення слідів і запаху дезинфікуючого засобу.

молочное такси
инструкция
эксплуатация