Гарантія та повернення

На усі наші товари розповсюджується гарантія виробника.

Згідно «Закону про захист прав споживачів» обмін або повернення товару неналежної якості може виконуватис на протязі 14 днів із дня покупки, при дотриманні наступних умов:

  • товар несправний, має недоліки, які роблять неможливим його використання
  • товар або виріб не був у експлуатації
  • був виявлений явний брак завода-виробника
  • збережена упаковка, комплектність, товарний вигляд
  • наявність у покупця товарного чека (товарної/транспортної накладної, касового чека).

У випадку відсутності подібного товару на складі, ми повернемо заплачену покупцем суму або запропонуємо обмін на інший товар.
По будь-яким питанням гарантійного обслуговування або експлуатації чи зберігання товару ви можете звертатися безпосередньо в нашу компанії по телефонам, або за ел. адресою вказаною у розділі Контакти.

В обов'язковому порядку перевірте комплектність вашого замовлення перед тим, як заберете товар на складі або у кур'єра (відповідність моделі, кількість, комплектацію тощо). Усі скарги по неправильній комплектації, чи будь-якій іншій невідповідності вашого замовлення приймаються до покупки (отримання) товару від кур'єра або отримання на складі транспортної компанії.

Якщо при огляді вантажу були виявлені дефекти, або невідповідність, необхідно оформити відмову від вантажу з вказанням причини відмови.

Магазин залишає за собою право не розглядати звернення та скарги, при умові, коли дефекти, пошкодження та не відповідності, що не відносяться до гарантійних, виявлені після того, як вантаж був забраний у кур'єра або з відділення транспортної компанії.